Тантричний еротичний масаж

Тантричний масаж як засіб зняття стресу

Тантрический эротический массажСтрес, напруженість, депресії – все це періодично настає у кожної людини живе у великому мегаполісі. Хтось справляється з ними за допомогою алкоголю, хтось знімає стрес за допомогою спеціальних препаратів. Тут ми розповімо про тантричний https://night-angels.com.ua/uk/ еротичний масаж у Львові, який не зашкодить стану Вашого здоров’я, і ​​навіть навпаки – позитивно позначиться на ньому. Тантричний еротичний масаж – це один з різновидів еротичного масажу, під час якого відвідувач отримує емоційну, психологічну розрядку, а також сприяє лікуванню захворювань спини. Процедура полягає в розминка м’язів, але спрямована вона не тільки на це. Процес тантричного масажу набагато глибше, ніж ви собі можете уявити. Часто цей різновид впливу на тіло проводиться під легку заспокійливу музику із застосуванням різного роду аромамасел. Приплив крові під час проведення тантричного масажу збагачує весь ваш організм киснем. Крім приємних збуджуючих відчуттів, пройдений курс забезпечить вам зниження ваги. Існує кілька видів тантричного масажу. Далі розглянемо кожен з них окремо.

Види і техніка виконання тантричного масажу

Зрозуміло, що дана процедура це одна з різновидів еротичного масажу, але умовно її можна розділити ще на кілька видів:
Класичний тантричний масаж;
Комбінація тайського і тантричного масажів;
Урологічний. Призначений для підтримання чоловічого здоров’я;
жіночий;
Масляний тантричний масаж. Характеризується застосуванням величезної кількості аромамасел, що забезпечує максимальне збудження.

Спосіб виконання цього впливу на тіло складається з декількох етапів. Перед початком всіх маніпуляцій необхідно прийняти душ.
1. Підготовчий етап. Стабільними м’якими і ритмічними рухами дівчина втирає масло в ваше тіло;
2. Вплив на тіло стає ніжніше і повільніше;
3. Клієнта починають розтирати, і осо пильну увагу тут приділяється ерогенних зон;
4. Масаж зони навколо пупка;
5. Завершальний етап. Саме тут повинна відбутися вся кульмінація масажу. У роботу вступають різні частини тіла масажистки (груди, попа, живіт і ін. Цікаві місця).

Політ фантазій в масажному салоні «Балі».

Прийшовши в салон «Балі», ви побачите, що вас зустрінуть приємні адміністратори, які запросять вас в масажний кабінет. Там у вас буде можливість прийняти душ, під час якого ви підготуватися до прийдешнього розслабленню і насолоди. Після водних процедур вас направлять на масажну кушетку, де вас вже чекатиме прекрасна дівчина, яка виконає тантричний масаж. Звичайно ж, існує величезна кількість масажних салонів надають подібні послуги, але тільки в салоні «Балі» Вас чекає:
Ввічливе та приємне обслуговування, перетинається з комфортною і затишною атмосферою;
Індивідуальний підхід до кожного відвідувача. Бажання клієнта для нас дуже важливі;
Прийнятні ціни. А для постійних клієнтів розроблена система заохочень;
Повна конфіденційність. Отже, якщо ви хочете по-справжньому розслабитися і забути про будні і повсякденності, приходьте в салон «Симона», де вас чекає маса позитивних емоцій!