Головна

Еротичний масаж в «Балі» у Львові

Эротический массаж во ЛьвовеІснують численні дослідження, експерименти та опитування, в ході яких визначалося кількість і тривалість прелюдій перед сексом, які необхідні жінці для того, щоб збудитися і потім з насолодою закінчити.

Громадська думка на цей рахунок поділяється, і не дивно: організм кожної жінки суто індивідуальний, і не всім поголовно необхідно 40 хвилин на сеанс еротичного масажу у Львові, ласк, погладжувань і збудження, щоб бути готовою до статевого акту.

Є багато типажі жінок, яких легко або складно порушити, але не можна жоден з них називати «неправильним».
Необхідність попередніх ласк

Багато запитають: «Навіщо взагалі ці попередні ласки потрібні? І без них можна обійтися ». Зрозуміло, можна. Вам цього ніхто не зможе заборонити.

Але якщо ви дійсно хочете зробити приємність своєму партнерові, варто трохи потерпіти і не поспішати стягувати з себе штани, а перед цим приділити трохи часу деяким дрібницям: створення відповідної романтичної обстановки, розслаблення і самі ласки.

Якщо дівчина весь день займалася справами по дому або тільки що прийшла з роботи, розслабитися їй допоможе цей https://faraon-massage.lutsk.ua/ еротичний VIP масаж за спеціальною програмою або ароматична ванна з піною.

Не думайте, що це жіночі примхи: зняття напруги безпосередньо перед статевим актом допоможе не тільки зробити його цікавішим, різноманітнішим, а й пробудить у вашому партнері справжнє бажання, очікування чогось цікавого, бажання.

Недовгі еротичні загравання, пара жартів допоможуть повернути прихильність дівчини, якщо сьогодні вона не в дусі або чимось засмучена.

Головне – створити настрій, який буде супроводжувати протягом всього статевого акту.

Що ж це таке?

Салон эротического массажа во ЛьвовеПопередні ласки для кожної пари можуть бути чим завгодно. Будь це еротичний масаж з продовженням, або брудні вульгарності на вушко, або і те, і інше – головне, щоб вам і вашому партнерові це подобалося.

Необхідно знати, що саме розслабляє його, а що, навпаки, може додати напруги і збити весь настрій.

Тоді мови про порушення, а потім і про продовження бути не може.

Можна приготувати романтичну вечерю при свічках, плавно перетікає в масаж і фізичну близькість в ліжку, а можна починати з головних козирів і порушувати свого партнера вже безпосередньо в ліжку.

Для цього підійдуть секс-іграшки, вібратори, мастурбація і еротичні погладжування, покусування і пощипування.

Як визначити, що ж саме подобається партнерові, як підібрати до нього підхід? На це питання вам зможе відповісти безпосередньо він сам, і ніхто більше.

Необхідно відверто поговорити і дізнатися всі подробиці, приховані бажання, потреби і забаганки.

Тоді ви будете у всеозброєнні, готуючись до наступного статевого акту, і зможете принести своєму / своєї коханому / коханій неземне задоволення перед сексом, здивувати і приємно налаштувати.

Еротичний масаж для чоловіків

Насправді чоловік збуджується набагато швидше своєї партнерки і йому доводиться стримувати себе, щоб довести її до відомого стану.

Але жінці все одно не завадить знати, як змусити чоловіка хотіти себе. Від цього і вона сама отримає колосальне задоволення.

Саме ці зони відповідають за бажання зайнятися сексом і ерекцію. Найбільш чуттєвими зонами у чоловіка, звичайно ж, є статеві органи.

Але їх пестити слід в останню чергу, щоб розв’язка не наступила занадто бистро.В першу чергу фахівці радять зайнятися стегнами і сідницями партнера.

Вони розташовані поруч зі статевими органами і збудження зон на цих місцях досить приємно і відчутно збільшує бажання.

Пестячи сідниці і стегна, можна довести партнера до нестями і змусити бажати себе все більше і більше.

Груди менш чутлива, але все ж коханому буде приємно, якщо жінка попестити і її. Особливу увагу варто приділити сосок. Вони не настільки чутливі, як жіночі, але поцілунки, масаж і слабке покусування їх доставлять чоловікові масу приємних хвилин.

Слід зауважити, що у кожного чоловіка є свої додаткові ерогенні зони.

Можна дізнатися про них у самого партнера, а можна знайти їх самостійно, вивчаючи чоловіче тіло дюйм за дюймом. Чоловікові таке вивчення обов’язково припаде до смаку.

Масаж хороший у всіх своїх проявах, це як відпочинок для чоловіків. Однак такий еротичний масаж славиться своєю неймовірною привабливістю і популярністю при заняттях сексом.

В першу чергу слід помасажувати стопи або кисті рук. Потім слід поступово переміщатися до тулуба. Подушечками пальців бажано злегка пройтися уздовж хребта.

Трохи більше уваги треба приділити попереку. Можна злегка попестити губами лопатки і шию.

Потім слід попросити партнера перевернутися на спину і попестити груди, посмоктати соски, проникнути мовою в ямку пупка і опуститися ще нижче, до заповітних містечок.

Адже еротичний масаж робиться не тільки кистями рук, але і губами і навіть всім жіночим тілом.

Якщо ваш партнер не привертає уваги, тоді є спеціальні еротичні масажні салони, такі як «Балі» у Львові або інших містах.

Чоловіки не менше жінок люблять компліменти, тому треба постаратися придумати такі вирази, які будуть приємні партнеру.

Компліменти роблять коханої людини впевненіше у своїх силах. Крім того, за допомогою слів жінка дає відчути, наскільки чоловік їй доріг.

Після вірно підібраних виразів улюблений здатний перевернути гори і створити неймовірні чудеса в ліжку.

Чоловікові треба розповісти про найпривабливіших якостях його характеру і зовнішності. Похвала в даному випадку не зіпсує, а тільки поліпшити і скріпить стосунки.

Дякувати ж чоловіка слід за кожну дрібницю. Якщо у чоловіка відмінне почуття гумору, то він повинен знати, що його жарти подобаються і будуть завжди оцінені по достоїнству.

При цьому хвалити коханого бажано ніжним оксамитовим голосом. Якщо жінка таким не володіє, то можна відвідати кілька занять з вокалу.